O nas

Firma SPK. Zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą wózków widłowych. Dystrybuujemy zarówno wózki nowe, jak i wózki widłowe używane (często serwisowane uprzednio przez naszą firmę). Specjalizujemy się przede wszystkim w wózkach Toyota, Daewoo oraz Jungheinrich.

Sprzedajemy także części zamienne do wózków widłowych. W naszym asortymencie posiadamy części Jungheinrich, akcesoria do Toyoty, Ausa, Mitshubishi, Komatsu i inne. Nasze podzespoły sprowadzamy prosto od producenta, co gwarantuje ich oryginalność, trwałość i dużą żywotność.

Inną gałęzią naszej firmy jest świadczenie usług z zakresu naprawy wózków widłowych oraz ich wypożyczania do konkretnych zadań i projektów. Istnieje możliwość wypożyczenia wózków widłowych wraz z kierowcą oraz ich wykorzystywania na własną rękę do prac remontowych czy też przeładunkowych.

Istniejemy na rynku od 10 lat. Spore doświadczenie pozwala nam spełniać nawet najbardziej wygórowane żądania klientów. Świadczyliśmy nasze usługi takim firmom jak hipermarkety Tenko, supermarkety Trawka oraz hurtownie materiałów budowlanych Rossnex. Pełną ofertę uzyskasz po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Zapraszamy!

Wózki widłowe spk