Naprawa wózków widłowych

Naprawa wózków widłowychZaczynaliśmy jako serwis wózków widłowych na początku XXI wieku. Po dwóch latach otrzymaliśmy autoryzację takich producentów jak Toyota oraz Jungheinrich. Dzięki temu zaopatrywani jesteśmy tylko w oryginalne podzespoły, których jakość doceniły setki naszych Klientów.

Dzięki ścisłej współpracy w 2005 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem części Jungheinrich na obszar Polski centralnej. Obecnie jesteśmy jednym z największych serwisów wózków widłowych na terenie naszego kraju.

Serwis wózków widłowychDokonujemy kompleksowych napraw oraz przeglądów. Naprawiamy systemy hydrauliczne, elektryczne, silniki, hamulce oraz układy kierownicze. Dzięki fachowej oraz licznej kadrze wózek przebywa na naszym warsztacie bardzo krótko. Nie naraża to naszych Klientów na zbyt długie przestoje firmy, które często generują dodatkowe koszty.

Oprócz serwisu skupujemy także uszkodzone wózki w celu ich dalszej odsprzedaży. Po dokonaniu kapitalnego remontu wystawiamy wózki na aukcje internetowe. Informacje o najnowszych wózkach widłowych przeznaczonych do sprzedaży znajdują się na stronie Aktualności.

Wózki widłowe spk